Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


IV Rogoziński Półmaraton Przemysła II

IV Rogoziński Półmaraton Przemysła II

03.11.2018
Już po raz czwarty nasza szkoła włączyła się w organizację Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II. Szkoła otwarta dla biegaczy z całej Polski, biuro zawodów, nagłośnienie, ścianka zdjęciowa, postacie dam i rycerzy rodem ze średniowiecza, wolontariusze na starcie, trasie i stadionie i oczywiście doping to nasz wkład w sukces imprezy. Wśród biegaczy nie mogło zabraknąć Dyrektora-Roberta Kornobisa, który jak zwykle uzyskał świetny czas. Panie Dyrektorze – gratulujemy! Po raz pierwszy w historii półmaratonu wystartowali pełnoletni uczniowie naszej szkoły, maturzyści Bartosz Horoszkiewicz i Gracjan Kołodziej - barwo WY. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom.

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: