Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Rogozińska twierdza zdobyta!

Rogozińska twierdza zdobyta!

03.12.2018
Lider III Ligi z Opalenicy był trochę mocniejszy, ale nasz zespół wstał z kolan i pokazał moc pewnie pokonując LKS Wielkopolska Komorniki!
To był prawdziwy hit III Ligi. Zajmująca 3 miejsce w tabeli STS Gamaja Rogoźno podejmowała u siebie aktualnego lidera - MKTS II Opalenica. Stawka meczu przyciągnęła nawet kilku nowych kibiców, co z pewnością jest bardzo dobrą informacją. Niestety spotkanie rozpoczęło się nie najlepiej dla naszej drużyny, po pierwszej rundzie singli na tablicy wyników było 3:1 dla gości, a honorowy punkt dla STS Gamaja zdobył Adrian Giziński, który pokonał Grzegorza Waloszczyka. Gry deblowe zakończyły się wynikiem remisowym, więc po nich było 4:2 dla drużyny przyjezdnej. W drugiej rundzie singli swoje mecze wygrali Michał Nowak (pokonał Grzegorza Waloszczyka) oraz Arek Joachimowicz (pokonał Krzysztofa Tomczaka), ale to było trochę za mało, aby doprowadzić choćby do remisu. Przegrane pozostałe mecze singlowe spowodowały, że drużyna z Opalenicy okazała się lepsza od naszej w stosunku 6:4 i wyjechała z Rogoźna z kompletem punktów.

STS Gamaja Rogoźno 4-6 MKTS II Opalenica
Stół 1:
Nowak - Ospalski 1:3
Giziński - Waloszczyk 3:2
Nowak - Waloszczyk 3:2
Giziński - Ospalski 0:3
Giziński/Krzyśka - Tomczak/Stopczyński 0:3
Stół 2:
Krzyśka - Tomczak 1:3
Joachimowicz - Stopczyński 2:3
Kukawka - Stopczyński 1:3
Joachimowicz - Tomczak 3:2
Joachimowicz/Kukawka - Ospalski/Waloszczyk 3:0

Drużyna z Opalenicy okazała się trochę lepsza od naszej, natomiast bardzo budujące jest to, co stało się kilka godzin później. STS Gamaja Rogoźno podejmowała u siebie drużynę LKS Wielkopolska Komorniki, która wtedy zajmowała 2 miejsce w ligowej tabeli. Pełni sportowej złości nasi zawodnicy od początku spotkania zagrali z wielką pasją i dosłownie rozgromili gości w najszybszy możliwy sposób. Po pierwszej rundzie singli na tablicy wyników było 4:0 dla naszej drużyny! Gry deblowe również padły łupem naszego zespołu i przy wyniku 6:0 dla STS Gamaja nawet prezes Tadeusz Miężalski przecierał oczy ze zdumienia! W drugiej rundzie singli, kiedy zwycięzca meczu był już znany, gra nieco się wyrównała i ostateczny wynik spotkania to 7:3 dla naszej drużyny! Po takim meczu z pewnością warta docenienia jest postawa wszystkich naszych zawodników, którzy po porażce w pierwszym spotkaniu nie załamali się, pokazali charakter i zareagowali na to w najlepszy możliwy sposób.

STS Gamaja Rogoźno 7:3 LKS Wielkopolska Komorniki
Stół 1:
Joachimowicz - Mizeraczyk 3:1
Kukawka - Kaczmarek 3:2
Krzyśka - Kaczmarek 3:2
Kukawka - Mizeraczyk 0:3
Joachimowicz/Kukawka - Wieczorek/Troszczyński 3:1
Stół 2:
Nowak - Troszczyński 3:0
Giziński - Wieczorek 3:1
Nowak - Wieczorek 2:3
Giziński - Troszczyński 1:3
Giziński/Krzyśka - Kaczmarek/Mizeraczyk 3:1

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: