Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Kończymy 1 rundę III Ligi porażką i zwycięstwem...

Kończymy 1 rundę III Ligi porażką i zwycięstwem...

17.12.2018
W ostatnich spotkaniach 1 rundy III Ligi STS Gamaja Rogoźno przegrała z KS Almarem Kujawscy Głębokie 4:6 oraz pokonała SKTS Rataje 50 Poznań 9:1.
To był mecz, którego stawką było 2 miejsce w ligowej tabeli po 1 rundzie rozgrywek III Ligi. Goście z Głębokiego przystąpili do meczu bardzo zmotywowani, co każdy obecny na hali mógł odczuć, ponieważ było w niej bardzo głośno. Napięta atmosfera udzielała się również naszym zawodnikom. Początek spotkania był bardzo wyrównany - po pierwszej rundzie singli był wynik 2:2. Bardzo ważne z perspektywy całego meczu okazały się gry deblowe, które niestety nasi tenisiści przegrali i po nich przegrywali już 2:4. Kolejna runda singli była również bardzo wyrównana, jednak nie udało się naszym tenisistom odrobić strat i ostateczny rezultat to 4:6 dla gości...

STS Gamaja Rogoźno 4:6 KS Kujawscy Almar Głębokie
Stół 1:
Giziński - Mikołajczyk 2:3
Wiankowski - Budzyński 0:3
Giziński - Budzyński 0:3
Wiankowski - Mikołajczyk 3:0
Giziński/Krzyśka - Mikołajczyk/Budzyński 0:3
Stół 2:
Nowak - Zawada 3:1
Krzyśka - Garstka 3:1
Nowak - Garstka 1:3
Krzyśka - Zawada 3:2
Nowak/Kukawka - Zawada/Garstka 1:3

Porażka w pierwszym meczu była bardzo bolesna i trudno było po niej zmobilizować się na drugie spotkanie z zespołem z Poznania. Pomimo dużego smutku naszym tenisistom udało się szybko wyrzucić czarne myśli z głowy i z pełną koncentracją przystąpić do drugiego meczu. Meczu, którego trzeba przyznać nikt specjalnie nie będzie wspominał, ponieważ to był klasyczny mecz "bez historii", albo jak to się mówi w żargonie piłkarskim "do jednej bramki". Po pierwszej rundzie singli spotkanie było w zasadzie już rozstrzygnięte - na tablicy wyników było 4:0 dla naszej drużyny. Gry deblowe podwyższyły wynik na 6:0 i wszystko było już jasne. Honorowy punkcik goście zdobyli w ostatniej rundzie singli, a ostateczny rezultat to 9:1 dla naszego zespołu!

STS Gamaja Rogoźno 9:1 SKTS Rataje 50 Poznań
Stół 1:
Giziński - Łuczak 3:2
Wiankowski - Zioła 3:0
Giziński - Zioła 3:1
Wiankowski - Łuczak 3:0
Wiankowski/Kukawka - Łuczak/Zioła 3:1
Stół 2:
Nowak - Baranowski 3:2
Krzyśka - Korn 3:1
Nowak - Korn 3:1
Krzyśka - Baranowski 2:3
Krzyśka/Giziński - Baranowski/Korn 3:2

To były ostatnie mecze 1 rundy III Ligi. STS Gamaja zakończy tą rundę w pierwszej czwórce z pięcioma punktami starty do lidera i trzema punktami straty do wicelidera.

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: