Aktualności

Kolejna strata punktów tenisistów z Rogoźna!

11.02.2019
Zwycięstwo oraz porażkę zaliczyli tenisiści STS Gamaja w 8 serii spotkań III Ligi...
Na pierwszy mecz w 8 serii spotkań w III Lidze Tenisa Stołowego STS Gamaja Rogoźno udała się do Śmigla, aby rozprawić się z tamtejszą Polonią. Mając w pamięci zwycięstwo po bardzo wyrównanym meczu u siebie, nasi tenisiści spodziewali się bardzo trudnego spotkania. Z jakiegoś powodu gospodarze wystawili przeciwko naszej drużynie nieco słabszy skład niż zwykle, za co spotkała ich surowa kara. Po pierwszej rundzie singli było już 4:0 dla naszego zespołu! Nasi zawodnicy kontrolowali przebieg spotkania do samego końca, a ostateczny wynik to 8:2! Gratulujemy!

Skorupiński/Ludwiczak B - Krzyśka/Giziński 0:3

Popołudniowe spotkanie z Heliosem Czempiń miało zupełnie inny przebieg. W grze naszych zawodników coś się zacięło i w pierwszej rundzie singli tylko Damian Wiankowski stanął na wysokości zadania. Porażki pozostałych sprawiły, że gospodarze prowadzili już 3:1. Gry deblowe miały wyrównać stan meczu, jednak stało się zupełnie odwrotnie i to gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie na 5:1. Wtedy sportowa złość naszych tenisistów osiągnęła apogeum. Swoje spotkania wygrali Adrian Giziński i Damian Wiankowski zmniejszając straty na 5:3. Ostatnie dwa mecze rozgrywali Miłosz Kukawka oraz Dominik Krzyśka. O ile Miłosz stanął na wysokości zadania i jeszcze bardziej zmniejszył straty na 5:4, o tyle Dominik niestety nie wykorzystał piłki meczowej w piątym secie i uległ 2:3 i 10:12 w piątym secie, co ustaliło wynik spotkania 6:4 dla gospodarzy.

Helios Czempiń 6:4 STS Gamaja Rogoźno