Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Kolejna strata punktów tenisistów z Rogoźna!

Kolejna strata punktów tenisistów z Rogoźna!

11.02.2019
Zwycięstwo oraz porażkę zaliczyli tenisiści STS Gamaja w 8 serii spotkań III Ligi...
Na pierwszy mecz w 8 serii spotkań w III Lidze Tenisa Stołowego STS Gamaja Rogoźno udała się do Śmigla, aby rozprawić się z tamtejszą Polonią. Mając w pamięci zwycięstwo po bardzo wyrównanym meczu u siebie, nasi tenisiści spodziewali się bardzo trudnego spotkania. Z jakiegoś powodu gospodarze wystawili przeciwko naszej drużynie nieco słabszy skład niż zwykle, za co spotkała ich surowa kara. Po pierwszej rundzie singli było już 4:0 dla naszego zespołu! Nasi zawodnicy kontrolowali przebieg spotkania do samego końca, a ostateczny wynik to 8:2! Gratulujemy!

Polonia II Śmigiel 2:8 STS Gamaja Rogoźno
Stół 1:
Ludwiczak F - Krzyśka 1:3
Gzylkowiak - Wiankowski 2:3
Ludwiczak F - Wiankowski 3:1
Gzylkowiak - Krzyśka 1:3
Ludwiczak F/Gzylkowiak - Wiankowski/Kukawka 3:1
Stół 2:
Skorupiński - Kukawka 0:3
Ludwiczak B - Giziński 0:3
Skorupiński - Kukawka 0:3
Ludwiczak B - Giziński 0:3
Skorupiński/Ludwiczak B - Krzyśka/Giziński 0:3

Popołudniowe spotkanie z Heliosem Czempiń miało zupełnie inny przebieg. W grze naszych zawodników coś się zacięło i w pierwszej rundzie singli tylko Damian Wiankowski stanął na wysokości zadania. Porażki pozostałych sprawiły, że gospodarze prowadzili już 3:1. Gry deblowe miały wyrównać stan meczu, jednak stało się zupełnie odwrotnie i to gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie na 5:1. Wtedy sportowa złość naszych tenisistów osiągnęła apogeum. Swoje spotkania wygrali Adrian Giziński i Damian Wiankowski zmniejszając straty na 5:3. Ostatnie dwa mecze rozgrywali Miłosz Kukawka oraz Dominik Krzyśka. O ile Miłosz stanął na wysokości zadania i jeszcze bardziej zmniejszył straty na 5:4, o tyle Dominik niestety nie wykorzystał piłki meczowej w piątym secie i uległ 2:3 i 10:12 w piątym secie, co ustaliło wynik spotkania 6:4 dla gospodarzy.

Helios Czempiń 6:4 STS Gamaja Rogoźno
Stół 1:
Kostyk - Krzyśka 3:0
Mroziński - Wiankowski 1:3
Kostyk - Wiankowski 0:3
Mroziński - Krzyśka 3:2
Mroziński/Jerzyński - Wiankowski/Kukawka 3:1
Stół 2:
Jerzyński - Kukawka 3:1
Wagner - Giziński 3:1
Jerzyński - Giziński 2:3
Wagner - Kukawka 1:3
Kostyk/Wagner - Krzyśka/Giziński 3:2

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: