Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Bal Chóru z okazji Jubileuszu 10-lecia

Bal Chóru z okazji Jubileuszu 10-lecia

02.02.2019

Bal karnawałowy z okazji 10–lecia Rogozińskiego Chóru Kameralnego przy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Przemysława II w Rogoźnie…

…odbył się 2 lutego 2019 r. w lokalu ,,Gościniec” w Rogoźnie, do tańca przygrywał zespół „Atut”. Zgromadzonych powitali organizatorzy Balu opiekun chóru Robert Kornobis i Beata Jaworska - niezawodna w tego typu wyzwaniach w działalności chóru, w towarzystwie dyrygentki Hanny Jarmolińskiej.

Bal był doskonałą okazją do złożenia podziękowań osobom, które wspierają nasz chór. Robert Kornobis złożył je w imieniu chórowiczów burmistrzowi Rogoźna panu Romanowi Szuberskiemu i panu Janie Kapela sponsorowi chóru, wręczając pamiątkowe grawery.

Staropolskim obyczajem Bal rozpoczął się polonezem, po którym nastąpiły: zabawa, śpiewy, rozmowy do wczesnych godzin porannych dnia następnego. Uczestnicy zabawy byli zgodni – spotkajmy się za rok na „tradycyjnym balu chóru” – do zobaczenia.

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: