Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Lider był zbyt silny...

Lider był zbyt silny...

26.03.2019
Porażkę w Opalenicy i zwycięstwo w Komornikach przyniosła nam przedostatnia w tym sezonie kolejka III Ligi tenisa stołowego.
Aby wskoczyć na drugie miejsce w tabeli III Ligi STS Gamaja Rogoźno potrzebowała dwóch zwycięstw: pierwszego z niepokonanym w tym sezonie zespołem z Opalenicy, który pewnie przewodzi w lidze oraz drugiego z drużyną z Komornik, której nigdy nie udało się naszej drużynie ograć na jej terenie. Na pierwszy rzut oka - misja prawie niemożliwa. Pomimo tego, mając świadomość swojej wartości z ogromnymi nadziejami STS Gamaja Rogoźno udała się na przedostatnią w tym sezonie kolejkę III Ligi. Niestety na własnej skórze nasi tenisiści przekonali się o sile zawodników z Opalenicy. Gospodarze po pierwszej rundzie singli prowadzili już 3:1, a po grach deblowych podwyższyli wynik na 5:1 i emocje w tym meczu praktycznie się skończyły. Ostateczny rezultat to 7:3 dla gospodarzy.

MKTS II Opalenica 7:3 STS Gamaja Rogoźno
Stół 1:
Stopczyński - Wiankowski 2:3
Ospalski - Krzyśka 3:0
Stopczyński - Krzyśka 3:1
Ospalski - Wiankowski 2:3
Ospalski/Waloszczyk - Wiankowski/Giziński 3:2
Stół 2:
Tomczak - Kukawka 3:2
Waloszczyk - Giziński 3:1
Tomczak - Giziński 1:3
Waloszczyk - Kukawka 3:1
Tomczak/Stopczyński - Kukawka/Krzyśka 3:0

Porażka w tym meczu była bardzo bolesna, ale aby utrzymać miejsce na podium III Ligi nasza drużyna potrzebowała zwycięstwa z LKS Wielkopolska Komorniki. Tym razem nasi zawodnicy od samego początku zagrali na wysokim poziomie i po pierwszej rundzie singli prowadzili 3:1. Gry deblowe tym razem padły łupem naszej drużyny i wynik meczu wskazywał, że jest 5:1. W drugiej rundzie singli nastąpiło lekkie rozprężenie spowodowane wysokim prowadzeniem, ale na szczęście decydujący punkt zdobył Miłosz Kukawka i mecz zakończył się wynikiem 6:4.

LKS Wielkopolska Komorniki 4:6 STS Gamaja Rogoźno
Stół 1:
Kaczmarek - Krzyśka 2:3
Mizeraczyk - Wiankowski 2:3
Kaczmarek - Wiankowski 3:0
Mizeraczyk - Krzyśka 3:1
Mizeraczyk/Kaczmarek - Wiankowski/Kukawka 1:3
Stół 2:
Wieczorek - Kukawka 2:3
Troszczyński - Giziński 3:0
Wieczorek - Giziński 3:2
Troszczyński - Kukawka 1:3
Wieczorek/Troszczyński - Giziński/Krzyśka 2:3Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: