Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych

20.10.2011

Już od kilku lat początek października jest czasem licznych zawodów lekkoatletycznych. Organizacja tegorocznych Mistrzostw Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych ponownie przypadła Zespołowi Szkół w Objezierzu. Odbyły się one 5 października i brali w nich udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych powiatu obornickiego. Naszą szkołę reprezentowały: Sonia Bartnik, Michalina Braczyńska, Weronika Gomulec, Agata Jasińska, Anna Leśnicka, Katarzyna Nowicka, Michalina Pierwoła, Aleksandra Przybył, Dorota Szczepańska, Daria Ziemska i Marta Złoch oraz Marcin Chojnacki, Filip Gliwa, Arkadiusz Gomulec, Dawid Górkiewicz, Paweł Jarzyniewski, Fryderyk Kowal, Paweł Kryszkiewicz, Wojciech Nowicki, Maciej Piechowiak, Michał Ragan, Hubert Sygnecki i Bartosz Wieczorek. Po zaciętych zmaganiach okazało się, że w porównaniu z rokiem ubiegłym dziewczyny wspięły się na podium „oczko wyżej” i powróciły do Rogoźna ze srebrnym medalem, a chłopacy zajęli miejsce V.

 

Dokładnie tydzień później, 12 października, na Starej Plaży w Rogoźnie zorganizowano Biegi Indywidualne. W kategorii dziewcząt klas pierwszych startowała Sonia Bartnik, która otrzymała srebrny medal oraz Daria Ziemska i Marta Złoch. Przedstawicielkami klas drugich i trzecich były Katarzyna Nowicka (miejsce IV), Michalina Braczyńska (miejsce VII), Agata Jasińska (miejsce IX) i Aleksandra Przybył (miejsce XII). W kategorii chłopców klas pierwszych pobiegli: Filip Gliwa (miejsce III) oraz Michał Ragan, Paweł Jarzyniewski i Radosław Ptaszyński. Klasy drugie i trzecie reprezentowali: Arkadiusz Gomulec (miejsce VII), Paweł Kryszkiewicz (miejsce X) i Wojciech Nowicki (miejsce XIII).

Laureatom gratulujemy i życzymy znacznie większych sukcesów w przyszłym roku!

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: