Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Mecz Piłki Siatkowej z okazji Dnia Patrona

21.11.2011

Początek listopada jest okresem wielkich przygotowań do zbliżającego się Dnia Patrona. Nie inaczej było w tym roku. Już 3 listopada, na dwa dni przed wielkim szkolnym świętem, odbył się mecz siatkówki. Po jednej stronie boiska stanęli Nauczyciele i Rodzice, a po drugiej Uczniowie.

Skład poszczególnych drużyn:

Nauczyciele i Rodzice: p. Robert Kornobis, p. Wanda Nowicka, p. Jacek Nowicki, p. Zbigniew Chudzicki, p. Paweł Kania i p. Krzysztof Sitarek.

Uczniowie: Katarzyna Nowicka, Klaudia Gembiak, Aleksandra Przybył, Olga Lewtak, Michalina Pierwoła, Marta Złoch, Sonia Bartnik, Anna Leśnicka, Michał Jarmoliński, Michał Walkowiak, Łukasz Nowakowski, Fryderyk Kowal, Bartosz Wieczorek, Michał Górny, Maciej Piechowiak i Marcin Chojnacki. *

Pierwszy set wygraliśmy (my, uczniowie :D), co spotęgowało nadzieję na odwrócenie ubiegłorocznego wyniku. Niestety później, mimo wielkich starań, przegraliśmy. Dwa następne sety również. Nie pomogło nawet głośne wsparcie ze strony licznie przybyłych kibiców.

Mecz był bardzo sprawiedliwy, głównie dzięki czujnemu Krzysztofowi. Mimo kilku sprzeciwów ze strony zawodników, jego werdykt był niepodważalny. :) Na zakończenie spotkania każdy z uczestników otrzymał z rąk pani Gliwy drobny upominek.

W imieniu wszystkich uczniów chciałabym serdecznie pogratulować tegorocznym (cóż, nie tylko tegorocznym :D) zwycięzcom i obiecać jeszcze bardziej zaciętą walkę za rok!

* Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. Jeśli tak, to przepraszam! :)

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: