Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Drużynowe Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym

21.11.2011

Tak jak już wcześniej wspominałam, 15 listopada w Objezierzu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym. W turnieju startowało 7 drużyn dziewcząt, podzielonych na dwie następujące grupy:

Grupa I : LO Rogoźno, LO Grodzisk, ZS Nowy Tomyśl i ZS Pniewy.

Grupa II: ZS Grodzisk, ZS Szamotuły i ZSA Rogoźno.

Do ścisłego finału zakwalifikowały się dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Mecze finałowe odbyły się pomiędzy najlepszym zespołem z grupy I i drugim zespołem z grupy II oraz odwrotnie. Przegrani tych pojedynków walczyli później o trzecie miejsce, natomiast walka o zwycięstwo rozegrała się pomiędzy LO Rogoźno i LO Grodzisk.

Nasze dziewczyny wywalczyły kolejny złoty medal i wezmą udział w zawodach na etapie wojewódzkim, które odbędą się 1 grudnia. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! :)

 

 

Mam wielką przyjemność ogłosić, że podczas Finału Wielkopolski licealistki zajęły bardzo wysokie, piąte miejsce. Gratulujemy!!! :)

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: