Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Sztafetowe Biegi Przełajowe

07.10.2009

Dnia 30.09.09 w Objezierzu odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Startowało 6 szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców: nasze LO, ZSA Rogoźno, ZS Rogoźno, LO Oborniki, ZS Oborniki i ZS Objezierze.W kategorii dziewcząt najlepszym zespołem oczywiście okazały się nasze niepokonane dziewczyny. Mogłoby się wydawać, że zwycięstwo przyszło im lekką ręką:-). Wiadomo, że w tej dyscyplinie nie damy odebrać sobie zwycięstwa! II miejsce zajęły dziewczyny z ZSA R-no, a III - LO Oborniki.
Niespodziankę zrobili nam chłopacy. W dniu swojego święta (:-)) pokazali na co ich stać. Jeszcze na ostatniej prostej nie było wiadomo kto zwycięży. Walka była bardzo wyrównana, ale nasi się nie dali i wywalczyli I miejsce.
II miejsce zajęła drużyna z LO Oborniki, a III – ZSA R-no.
Zarówno dziewczyny jak i chłopcy w tym roku wyjeżdżają na finał Wielkopolski, który odbędzie się w miejscowości Racot. Wierzymy, że dadzą z siebie wszystko! Trzymamy kciuki.

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: