Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Turniej Tenisa Stołowego - Gimnazjum

29.03.2012

XXIII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Rogoźno dla Szkół Gimnazjalnych odbył się 14 marca w sali Rogozińskiego Centrum kultury. Po raz trzeci w tym turnieju wystartowali uczniowie i uczennice Gimnazjum im. Przemysława II, którzy rywalizowali z rówieśnikami z terenu naszej gminy.

W kategorii chłopców indywidualnie złoty krążek wywalczył Dominik Krzyśka, który w całym turnieju nie stracił seta, czym zaprezentował wysoki poziom swoich umiejętności. Natomiast w klasyfikacji drużynowej zdobyliśmy 41 punków, co dało nam brązowy krążek. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Parkowa a srebrne medale wywalczyli gimnazjaliści z „jedynki”. Poza podium było Gimnazjum z Gościejewa  i Gimnazjum nr 2.

Skład naszych tenisistów: Olga Golon, Aleksandra Walich, Daria Rybarczyk i Julia Władysiak oraz Dominik Krzyśka, Mikołaj Władysiak, Krzysztof Hinz i Radosław Hajt.

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: