Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


SUKCESY NASZYCH PIŁKARZY

15.09.2013

23 KWIETNIA 2013 R. na rogozińskim "ORLIKU" rozegrany został gminny turniej piłki nożnej gimnazjalistów.

W turnieju udział wzięły wszystkie gimnazja z terenu naszej gminy: G nr 1, G nr 2 Rogoźno, Gimnazjum Gościejewo, Gimnazjum Parkowo i nasz zespół Gimnazjum im. Przemysława II Rogoźno.

Po 5-godzinnych zmaganiach rozgrywki zakończyły się pełnym sukcesem naszej reprezentacji prowadzonej przez p. Zbigniewa Chudzickiego. Zdobyliśmy złote medale i I miejsce na podium pokazując znakomity techniczny futbol i dobre przygotowanie kondycyjne.

Chłopcy wystąpili w następującym składzie: Palacz Patryk, Czyżykowski Tomasz, Pilecki Sebastian, Kala Maksymilian, Grabowski Michael, Rakowski Szymon, Zieliński Kamil, Palacz Dominik, Myrda Mateusz, Nogalski Przemysław, Nowak Jakub.

Tym samym uzyskaliśmy awans do turnieju powiatowego, w którym uczestniczyliśmy 6 maja 2013 r. na obornickim "ORLIKU". Po zaciętej rywalizacji z rówieśnikami z Obornik i Ryczywołu zajęliśmy wysokie III miejsce odbierając brązowe medale z rąk znakomitego byłego piłkarza Amici Wronki, wychowanka Wełny Rogoźno - Zbigniewa Małachowskiego


Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: