Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Srebro gimnazjalistów w halówce!

15.12.2013

Dnia 21 listopada 2013 r. w gościnnej hali ZSA Rogoźno rozegrano miejsko-gminny turniej piłki nożnej halowej. Do rywalizacji stanęły wszystkie gimnazja z terenu naszej gminy. Organizatorzy postanowili więc rozgrywać mecze systemem "każdy z każdym" w wymiarze czasowym 15 minut, przyznając za wygraną 3 pkt a remis 1 pkt. Po bardzo dramatycznej i zaciętej rywalizacji nasz team gromadząc 7 pkt. zajął wysokie 2 miejsce. Tym samym uzyskał awans do mistrzostw powiatu, które rozegrano sześć dni pózniej w Objezierzu. Niestety nasz zespół osłabiony brakiem czołowych zawodników dzielnie walczył z rywalami, ale ostatecznie uplasował się na V miejscu. Oprócz pamiatkowego medalu dla szkoły nasz zawodnik Bartosz Horoszkiewicz otrzymał nagrodę indywidualną dla najbardziej filigranowego zawodnika.

Skład naszych chłopców: Zieliński Kamil, Nowak Jakub, Myrda Mateusz, Kala Maks, podraza Marek, Palacz Dominik, rakowski Szymon, Grabowski Michael, Horoszkiewicz Bartosz, Majchrzak Jan, Nowak Krystian, Zaranek Emil, Gawroński Eryk.

Zespół do rozgrywek przygotował nauczyciel wychowania fizycznego Zbigniew Chudzicki.

 

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: