Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Studniówka A.D. 2014

21.02.2014

Czar studniówkowej nocy pozostanie w pamięci wszystkich uczestników balu, który odbył się w restauracji w Budzyniu 18 stycznia 2014 roku. Bohaterami tego wieczoru byli uczniowie klasy IIIa i IIIb wraz z wychowawcami: Ireną Repczyńską i Ewą Zalejarz. Maturzystów swą obecnością zaszczycił dyrektor szkoły – Robert Kornobis. Przybyli także nauczyciele pracujący w placówce oraz przedstawiciele rodziców.
Po przemówieniu dyrektora szkoły tradycji stało się zadość – uczniowie wspólnie z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi zatańczyli poloneza. Później maturzyści jeszcze raz ruszyli w takt poloneza z zaproszonymi partnerami, wychowawcami oraz dyrektorem liceum.Trzecioklasiści przygotowali specjalny filmik, który w humorystyczny sposób przedstawiał naukę w liceum i przygotowania grona pedagogicznego do studniówki.Przyszli absolwenci liceum zostali obdarowani amuletami – koniczynkami. Stanęli również do wspólnej, pamiątkowej fotografii.Studniówka stanowiła także okazję do złożenia przez uczniów podziękowań pod adresem Dyrekcji szkoły, Wychowawców oraz Rodziców. Kwiaty, muzyczne dedykacje towarzyszyły wielu ciepłym słowom wypowiedzianym tego wieczoru przez maturzystów.Oficjalną część studniówki prowadzili: Aleksandra Michalska i Adam Piechowiak – uczniowie klasy IIIb oraz Anna Kopniewska i Radosław Ptaszyński – uczniowie klasy IIIa.Nie zabrakło wspólnego toastu i pysznego tortu (kolejka „tortowych smakoszy” ustawiła się bardzo szybko).Dodatkową atrakcją była czekoladowa fontanna, która zadowoliła chyba wszystkich łasuchów.
Maturzystom i zaproszonym gościom dopisywał pogodny nastrój, a szampańska zabawa trwała do białego rana.Ta wyjątkowa noc z pewnością pozostanie w pamięci maturzystów i będzie stanowić okazję do wspomnień nawet po wielu, wielu latach.
Jednak po hucznym balu nie pozostaje nic innego jak ciężka praca, aby egzamin dojrzałości przyniósł wymarzone wyniki.

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: