Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Siatkarze LO Mistrzami Powiatu

25.02.2014

Dnia 18 lutego 2014 r. w sali ZSA Rogoźno odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W pierwszym meczu półfinałowym spotkały się zespoły naszego Liceum i ZS z Obornik, mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem chłopaków ( 2:0), w drugim ZS Rogoźno pokonał obornickie LO stosunkiem setów 2:1. Tak więc o prawo startu w zawodach rejonowych zagrali zawodnicy rogozińskiego "ogólniaka" i Zespołu Szkół im. Hipolita Cegielskiego. Mecz finałowy po emocjonującej walce zakończył się zwycięstwem siatkarzy z naszego Liceum 2:0. Licealiści z Rogoźna będą reprezentować powiat obornicki na zawodach rejonowych, które odbędą się w Nowym Tomyślu 13 marca. Skład złotych medalistów: Turtoń Mateusz, Krzyśka Dominik, Jarosławski Jakub, Hinz Krzysztof, Przybył Piotr, Napieralczyk Arkadiusz, Jabłoński Kuba, Lewandowski Krystian, Gliwa Filip, Kościółek Dawid. Trenerem zespołu jest Zbigniew Chudzicki.

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: