Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


ZŁOTE DZIEWCZYNY

11.03.2014

Dzień 6 marca 2014 roku minął naszej szkole pod znakiem aerobiku!

Od paru lat nasze cudowne dziewczęta rok w rok przygotowują się do zawodów w aerobowym tańcu grupowym.

Zarówno uczennice liceum w składzie: Wiktoria Machucka, Kamila Przybył,  Aleksandra Jusik,  Paulina Szpek,  Michelle Christian,  Alicja Witt, Paulina Runowska,  Dominika Krolczyk oraz jako rezerwowa Patrycja Ludke - opiekun Alina Gliwa, jak i gimnazjum w grupie Pamela Chróścińska,  Jagoda Grajek, Natasza Kornobis,  Małgorzata Kaniewska,  Julia Górzna,  Agata Pedda,  Aleksandra Hutek, Halina Jarmolińska oraz Olga Wasielewska - opiekun Natalia Wieczorkowska sumiennie trenowały, by właśnie tego dnia stanąć do rywalizacji na pierwszym etapie zawodów W Liceum Ogólnokształcącym w Obornikach.

Walka była zacięta, a poziom bardzo wyrównany. Obornickie tancerki wyraźnie dały z siebie wszystko, ale nawet to nie mogło powstrzymać naszych wspaniałych dziewczyn!

W przeciwieństwie do gimnazjów, między którymi różnica punktów była spora (na naszą korzyść), to różnica na poziomie szkół średnich była minimalna - wynosiła jedynie jeden punkt!

Jednak tradycji stało się zadość i obydwa zespoły z Rogoźna zajęły pierwsze miejsca!

Lecz to nie koniec. Wkrótce przed naszymi reprezentantkami kolejny etap. Na nim rozstrzygnie się, czy dziewczęta pojadą na zawody na szczeblu wojewódzkim, na który dostaną się tylko trzy najlepsze zaspoły - poziom zapowiada się bardzo wysoki.

Nie pozostaje nic innego niż gratulować naszym Złotkom oraz wspierać w przygotowaniach do następnego etapu!

Patrycja Ludke

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: