Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Mistrzostwa Województwa w Aerobiku Grupowym

06.04.2014

28 marca 2014 roku  w poznańskiej hali Arena odbył się finał Mistrzostw Wojewódzkich w Aerobiku Grupowym. W zawodach brały udzieł zarówno dziewczyny z Giznazjum, jak i z LO.

Rywalizacja przebiegła w trzech kategoriach, wyłaniając najlepszy zespół reprezentujący szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Występy drużyn zostały poprzedzone popisami artystycznymi oraz konkursowym losowaniem nagród.

Drużyna Gimnazjum wystartowała w zawodach z niezmienionym składem: Jagoda Grajek, Natasza Kornobis, Pamela Chróścińska,  Małgorzata Kaniewska,  Julia Górzna,  Agata Pedda,  Aleksandra Hutek, Halina Jarmolińska  - opiekun Natalia Wieczorkowska, który w etapie rejonowym wywalczył drugie miejsce. W kategorii szkół gimnazjalnych wystartowało 19 zespołów z całej Wielkopolski – ostatecznie uczennice naszej szkoły zajęły XV miejsce.

Przedstawicielkami LO były: Wiktoria Machucka, Kamila Przybył,  Aleksandra Jusik,  Paulina Szpek,  Michelle Christian,  Alicja Witt, Paulina Runowska, Dominika Krolczyk. One przygotowywały się pod czujnym okiem p. Aliny Gliwy. W Finale rywalizowały z 19 zespołami i znalazły się pierwszej dziesiątce, zajmując 8 miejsce! Po ogłoszeniu wyników na ich twarzach jeszcze przez długi czas malowała się radość.

Dziewczęta zatańczyły znakomicie i pokazały, że mają w sobie wiele pozytywnej energii, za co należy im się olbrzymia pochwała!

Gratulacje! P. Natalia Wieczorkowska i p. Alina Gliwa

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: