Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

21.10.2015

Mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych 

 

7 października 2015 r. w Objezierzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Sukcesem zakończyła się sztafeta dziewcząt Gimnazjum i Liceum Ogólnokstałcącego im. Przemysława II w Rogoźnie. Obie damskie drużyny zajęły III miejsce na wyczerpującej trasie przełajowej w malowniczym objezierskim parku. Pogoda w tym dniu nie dopisała, natomiast przeważyła dobra dyspozycja i forma biegowa naszych zawodniczek. Nasza męska obsada gimnazjalistów otarła się o medale, ostatecznie plasując się na IV miejscu. Licealiści natomiast zajęli V miejsce.
    Brawa dla wszystkich zawodniczek i zawodników za poświęcenie, waleczność i godne reprezentowanie naszej szkoły.
Skład gimnazjalistek: Martyna Magdziarz, Klaudia Marchewka, Patrycja Urbańska, Joanna Tomczak, Klaudia Rozmiarek, Agnieszka Gruszka, Kinga Palacz, Wiktoria Świderska, Julia Górzna, Sonia Marchwiak.
Skład licealistek: Agata Smykowska, Monika Bazydło, Agata Nowak, Klaudia Kośmicka, Klaudia Kabat, Maja Hodała, Sonia kaźmierczk, Jagoda Grajek, Klaudia Czechowska, Daria Rybarczyk.
Skład gimnazjalistów: Adam Lochyński, Daniel Rybarczyk, Bartosz Horoszkiewicz, Gracjan Kołodziej, Krystian Nowak, Emil Zaranek, Jakub Kaszyński, Kryspin Mańkowski, Marcel Kaźmierczak, Mateusz Napieralczyk.
Skład licealistów: Michał Gruszka, Maksymilian Kala, Szymon Rakowski, Tomasz Czyżykowski, Sebastian Pilecki, Gracjan Gomulec, Michał Kaniewski, Bartosz Machucki, Dominik Jęśko, Filip Swoboda.  

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: