Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

03.11.2015

Mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej gimnazjum

 

Dnia 21 października w sali gimnastycznej ZS im. Hipolita Cegielskiego odbyły się Mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej w kategorii gimnazjum. Silne reprezentacje wystawiły wszystkie szkoły gimnazjalne z terenu naszej gminy.
    Złote medale wywalczyli zawodnicy gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie, zdobywając 12 punktów i nie przegrywając żadnego ze spotkań. II miejsce premiowane awansem wywalczyli zawodnicy gimnazjum nr 1 w Rogoźnie, przegrywając tylko ze zwycięzcami.
    Piłkarze z Przemysława zagrali w składzie: Mikołaj Głowski, Eryk Gawroński, Krystian Nowak, Bartosz Garczyński, Daniel Rybarczyk, Bartosz Horoszkiewicz, Gracjan Kołodziej, Jan Majchrzak, Emil Zaranek, Franciszek Michalski, Mateusz Napieralczyk, trener - Zbigniew Chudzicki. 
    Drużyna ta będzie reprezentować naszą gminę w Mistrzostwach powiatu, które odbędą się 5 listopada w Obornikach. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: