Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT GIMNAZJUM

14.03.2016

Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej dziewcząt gimnazjum

 

Dnia 25 lutego 2016 r. w Sali gimnastycznej ZS Parkowo został rozegrany turniej powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt. Do waliki w wyniku wcześniejszych eliminacji zgłosiło się 5 drużyn. Mecze były rozgrywane w 2 grupach:  I grupa: ZS Parkowo i Gimnazjum nr 1.  W drugiej grupie w wyniku wcześniejszego losowania były trzy zespoły: Gimnazjum Przemysława II w Rogoźnie, Gimnazjum  nr 3 Oborniki i Gimnazjum Ryczywół.  Ostatecznie w meczu o III miejsce spotkały się dwa obornickie Gimnazja. Brązowy krążek należał do Gimnazjum nr 3 z Obornik. W finale natomiast mecz o miano najlepszego w powiecie obornickim spotkało się Gimnazjum „Przemysława” i Parkowo. W meczu na bardzo wysokim poziomie zdecydowanie parkiet zdominowały siatkarki z Rogoźna, wygrywając 2:0 w setach. 

Ostateczna klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie

II miejsce: Gimnazjum Parkowo

III miejsce: Gimnazjum nr  3 Oborniki

IV miejsce: Gimnazjum nr 1 Oborniki

V miejsce: Gimnazjum Ryczywół

Reprezentacja siatkarek Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie: Julia Górzna, Sonia Marchwiak, Agata Pedda, Anna Nikodem, Wiktoria Świderska, Klaudia Marchewka, Martyna Magdziarz, Joanna Tomczak, Julia Grabowska. Opiekun zespołu: Monika Chudzicka. 

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: