Aktualności

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT GIMNAZJUM

14.03.2016

Mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej dziewcząt gimnazjum

Dnia 29 lutego 2016 r. w Sali LO Rogoźno rozegrany został turniej powiatowy piłki koszykowej na szczeblu gimnazjalnym.  Tradycyjnie spotkały się dwa zespoły z Rogoźna: Gimnazjum im. Przemysława II i Gimnazjum nr 1.  Ostatecznie po rozegraniu 4 kwart po 10 minut finał zakończył się wygraną Gimnazjum nr 1 - wynikiem 57:38.  Mecz zorganizowała Monika Chudzicka a turniej sędziował Zbigniew Chudzicki. Pamiątkowe medale każdej zawodniczce wręczył Dyrektor szkoły; Robert Kornobis.  Skład koszykarek: Klaudia Rozmiarek, Anna Jóźwiak, Natalia Smolińska, Agnieszka Gruszka, Wiktoria Nowakowska, Wiktoria Kuszak, Sonia Marchwiak, Wiktoria Świderska. Opiekun zespołu: Monika Chudzicka.