Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Turniej piłki nożnej halowej o Puchar Sztabu WOŚP

Turniej piłki nożnej halowej o Puchar Sztabu WOŚP

18.01.2018
W dniu 13 stycznia w gościnnej sali ZS im H. Cegielskiego zorganizowano Turniej Piłki Nożnej o Puchar Sztabu WOŚP. Celem nadrzędnym rozgrywek było wsparcie orkiestry i kolejnego finału w Rogoźnie.

Każda z 26 uczestniczących drużyn zasiliła puszkę zebranymi środkami. Cel był jeden najważniejszy by dobrze się bawić a przy okazji pomóc najmłodszym. Od strony sportowej i organizacyjnej zawody były na wysokim poziomie. W kategorii SP najlepszym zespołem okazała się SP nr 2 w Rogoźnie, wygrywając finał z reprezentacją SP Pruśce. Wśród gimnazjalistów najlepszym piłkarsko zespołem był Kłos Budzyń, który zwyciężył z Black Sguad. W najliczniej obsadzonej kategorii OPEN zwycięstwo przypadło licealistom z Rogoźna. LO w rzutach karnych w stosunku 5 : 4 pokonało Kac Rudę, brąz przypadł Orłom Kruka. Turniej przeprowadził nauczyciel i pasjonat sportu Zbigniew Chudzicki. Sędziował Dawid Kalf a pieczę nad całym turniejem sprawował druh Sebastian Rabsch z OSP Rogoźno.

W czasie Turnieju odbył się pokaż zumby kids, a każdy mógł posmakować ciast i wypić pyszną kawę. Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski na zakończenie podkreślił słuszność inicjatywy wydarzeń towarzyszących finałom WOŚP, szczególnie zorganizowanym dla środowiska sportowego naszej Gminy.

Skład zespołu LO: Gracjan Gomulec, Emil Zaranek, Filip Swoboda, Krystian Nowak.

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: