Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Runda rewanżowa III Ligi rozpoczęta!

Runda rewanżowa III Ligi rozpoczęta!

03.02.2018
Co za emocje! Giziński i Krzyśka zapewniają zwycięstwo STS Gamaja Rogoźno!
W pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej III Ligi nasi tenisiści podejmowali u siebie LZS Kuźnice Żelichowską. Sztab szkoleniowy naszego zespołu zdecydował, że w tym meczu od początku dostaną szansę gry zawodnicy, którzy w pierwszej rundzie nie zawsze mieścili się w pierwszym składzie. Rywal sprawiał, że motywacja w naszej drużynie była bardzo duża, ponieważ remis z tym przeciwnikiem w pierwszej rundzie rozgrywek niestety sprawił, że nasza drużyna nie awansowała do grupy mistrzowskiej III Ligi, dlatego chęć rewanżu była ogromna.

Spotkanie było niezwykle emocjonujące, ponieważ przez cały czas utrzymywał się wynik remisowy. Jednak w najważniejszym momencie meczu reprezentanci STS Gamaja pokazali charakter i w ostatnim możliwym momencie wyszli na prowadzenie, którego nie mieli już prawa wypuścić. Na szczególną pochwałę zasługują dziś Adrian Giziński oraz Dominik Krzyśka, którzy zainkasowali komplet zwycięstw. Warto również wyróżnić Miłosza Kukawkę, który zdobył decydujący o zwycięstwie punkt, pokonując najlepszego kadeta w Wielkopolsce - Artura Lemieszke.

STS Gamaja Rogoźno 6:4 Stowarzyszenie LZS Kuźnica Żelichowska
Stół 1:
Krzyśka - Lemieszka Artur 3:1
Kukawka - Pawłowski 2:3
Krzyśka - Pawłowski 3:1
Kukawka - Lemieszka Artur 3:2
Krzyśka/Giziński - Pawłowski/Lemieszka Artur 3:1
Stół 2:
Miężalski - Koza 0:3
Giziński - Nowak 3:1
Miężalski - Lemieszka Andrzej 0:3
Giziński - Koza 3:0
Miężalski/Kukawka - Koza/Lemieszka Andrzej 0:3

Kolejne spotkania III Ligi już za 2 tygodnie. Zapraszamy!Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: