Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Cenne doświadczenie i jeden punkt!

Cenne doświadczenie i jeden punkt!

18.02.2018
Minimalną porażkę oraz remis zanotowali tenisiści stołowi STS Gamaja Rogoźno podczas kolejnych spotkań III Ligi. Jednak nie wynik jest sprawą, o której będzie się mówiło w najbliższej przyszłości...
O godzinie 9:00 w rogozińskiej sali gimnastycznej liceum ogólnokształcącego rozpoczęło się spotkanie III Ligi: STS Gamaja Rogoźno vs SKTS Rataje 50 Poznań. Rywale przyjechali na mecz w najsilniejszym składzie, natomiast w naszej drużynie po raz kolejny szanse od początku spotkania dostali zawodnicy którzy w pierwszej części sezonu grali trochę mniej. Pojedynek był bardzo wyrównany jednak goście uzyskali na początku meczu minimalną przewagę którą zdołali utrzymać do końca spotkania i mecz zakończył się porażką naszej drużyny w stosunku 4:6
Stół 1
Krzyśka - Baranowski 2:3
Kukawka - Zioła 1:3
Krzyśka - Zioła 3:0
Kukawka - Baranowski 0:3
Krzyśka/Giziński - Baranowski/Rodziewicz 2:3
Stół 2
Miężalski - Rodziewicz 0:3
Giziński - Korn 3:0
Miężalski - Korn 3:0
Giziński - Rodziewicz 0:3
Kukawka/Miężalski - Korn/Zioła 3:2

Do bardzo nieprzyjemnej sytuacji doszło w ostatniej grze singlowej Miłosza Kukawki, który podczas akcji zahaczył rakietka o stół wyginając nienaturalnie rękę w nadgarstku. Zdarzenie wyglądało dramatycznie, a w filmach takie coś zostało by zatytułowane: "Tylko dla ludzi o mocnych nerwach." Pojawiły się łzy, grobowy nastrój oraz wróciły wspomnienia o koszmarnej kontuzji Miłosza z poprzedniego sezonu, przez którą pauzował pół roku. Po zakończeniu spotkania do akcji wkroczył znany z niekonwencjonalnych metod leczenia prezes naszego klubu Tadeusz Mieżalski - Używając swoich tajnych sposobów masował rękę naszego młodego wychowanka około 45 minut po czym... ból całkowicie ustąpił! Takie zdarzenie można chyba nazwać cudem. Co więcej, Miłosz natchniony przez tajemniczą technikę masażu Pana Tadzia poprowadził całą drużynę do remisu w kolejnym meczu... nie tracąc w swoich singlowych meczach żadnego seta! A przeciwnikiem nie był byle kto - najlepsza drużyna grupy spadkowej - LKS Wielkopolska I Komorniki.
STS Gamaja Rogoźno 5:5 LKS Wielkopolska I Komorniki
Stół 1
Krzyśka - Troszczyński 3:0
Kukawka - Nowak 3:0
Krzyśka - Nowak 2:3
Kukawka - Troszczyński 3:0
Krzyśka/Giziński - Nowak/Mizeraczyk 0:3
Stół 2
Giziński - Wieczorek 3:1
Miężalski - Mizeraczyk 0:3
Giziński - Mizeraczyk 0:3
Miężalski - Wieczorek 0:3
Kukawka/Miężalski - Wieczorek/Troszczyński 3:1

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: