Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Twórcy Drzwi Otwartych nagrodzeni

Twórcy Drzwi Otwartych nagrodzeni

12.04.2018

"Innowacja odróżnia twórcę od naśladowcy"

Steve Jobs


Pomysł, to jedno - wcielenie go w życie to zupełnie inna sprawa! Potrzeba zaangażowania, poświęcenia swojego wolnego czasu, determinacji w dążeniu do celu, umiejętności przekonania innych do swoich racji, wytrwałości mimo problemów. Trzeba też chcieć podzielić się swoimi talentami z innymi. Powiedzmy raz jeszcze, TRZEBA CHCIEĆ!
Jak pokazały Drzwi Otwarte pt. „Noc z Liceum. Starcie królów” takich uczniów u nas nie brakuje! W przygotowanie prezentacji szkoły dla kandydatów do Liceum zaangażowało się bardzo wielu uczniów. Każdy miał niezwykle ważne zadanie: jedni tańcząc, inni przygotowując dekoracje, wcielając się w role, odpowiadając za sprzęt czy dbając o porządek. Wychowawcy z pewnością docenią ich pracę podczas wystawiania ocen zachowania.
Fakt, że od początku do końca pomysł i realizacja Drzwi Otwartych należały do młodzieży jest powodem do dumy. Nic więc dziwnego, że liderzy tego projektu nagrodzeni zostali w sposób szczególny. Są to:
  • Jakub Zenger – uczeń 2aLO, autor plakatu, filmiku „LO zza kulis”, banneru na stronie internetowej, współautor scenariusza imprezy, pomysłodawca dekoracji, promotor wydarzenia na Facebooku, manager i koordynator całego przedsięwzięcia – Pochwała Dyrektora Szkoły.
  • Bartosz Machucki – uczeń 3aLO, współautor scenariusza imprezy, odtwórca roli Przemka - Pochwała Wychowawcy.
  • Jakub Nadoliński - uczeń 2bGO, współautor scenariusza imprezy, prowadzący imprezę - Pochwała Wychowawcy.
  • Maciej Nowicki - uczeń 2aLO, współautor scenariusza imprezy, odtwórca roli Przemysława  - Pochwała Wychowawcy.
  • Oskar Tłoczyński – uczeń 1aLO, współautor scenariusza imprezy - Pochwała Wychowawcy.
Jeszcze raz gratulujemy!

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: