Aktualności

Gminny i powiatowy turniej piłki siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

11.02.2019
Dnia 7 lutego 2019 r. w sali gimnastycznej ZS Rogoźno odbył się Gminny turniej piłki siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych chłopców.

Turniej gminny rozegrano do trzech wygranych setów do 25 punktów. Ostatecznie zakończył się sukcesem gospodarzy ZS Rogoźno, którzy pokonali LO Rogoźno 3:0 w setach.

Oba zespoły spotkały się z obornickimi szkołami z ZS Oborniki i LO Oborniki podczas Powiatowego turnieju piłki siatkowej dnia 11 lutego 2019 r.

Turniej rozegrano do dwóch wygranych setów. W pierwszym półfinale LO oborniki pokonało LO Rogoźno 2:1. W drugim półfinale natomiast ZS Rogoźno pokonało ZS Oborniki 2:1 w setach. W meczu o trzecie miejsce przewagę zyskali siatkarze z ZS Oborniki pokonując rogoziński ogólniak 2:0 w setach. Finał pomiędzy ZS Rogoźno a LO Oborniki zakończył się sukcesem dla siatkarzy z LO Obornik wynikiem 2:0 w setach.

Skład zawodników LO Rogoźno: Mikołaj Długosz, Piotr Nowak, Franciszek Kornobis, Emil Zaranek, Kryspin Mańkowski, Jakub Dąbrowski, Jarek Kolasa, Szymon Bydałek, Yanick Mikołajczyk. Opiekun zespołu: Zbigniew Chudzicki.