Aktualności

Sukces biegaczy LO  podczas rogozińskiego VI PÓŁMARATONU PRZEMYSŁA II

Sukces biegaczy LO podczas rogozińskiego VI PÓŁMARATONU PRZEMYSŁA II

08.11.2021
Dnia 6 listopada 2021 r. na stadionie w Rogoźnie po raz szósty zorganizowane zostały Biegi dziecięce i młodzieżowe rogozińskiego VI Półmaratonu Przemysła II.
Celem imprezy była m.in.: popularyzacja biegów jako naturalnej formy spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, zachęcenie do aktywnego wypoczynku, zdrowego i sportowego trybu życia oraz uatrakcyjnienie oferty imprez rekreacyjno - sportowych dla dzieci i młodzieży na terenie miasta Rogoźno.
O godzinie 8.45 wystartowały szkoły średnie. Tradycyjnie liczna grupa reprezentantów Liceum Ogólnokształcącego im. Przemysława II pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego: Moniki i Zbigniewa Chudzickich. Chłopcy i dziewczęta do pokonania mieli trasę 1500 metrów.
Największym sukcesem zakończył się bieg uczennic Rogozińskiego Liceum, które w klasyfikacji medalowej zajęły całe podium: I miejsce zajęła Joanna Krajniak, II miejsce Amelia Rogińska, III miejsce Klaudia Frost i IV miejsce Małgorzata Szymańska. Wśród chłopców złoty krążek odebrał Dawid Pilarski a IV miejsce Mateusz Benz.