W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X

Aktualności


Mikołajki jak z bajki :-)

Mikołajki jak z bajki :-)

06.12.2022
6 grudnia 2022 jak co roku do naszej świątecznie udekorowanej szkoły przybył długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj.
Cała szkoła uległa magii tego niezwykłego dnia – choinki, świąteczne sweterki i czapki, śnieżynki, elfy, renifery, kolędy i świąteczne piosenki … a uczniowie ubrani w element stroju kojarzącego się z Świętym Mikołajem byli zwolnieni z odpytywania w tym dniu. Na koniec dnia spotkaliśmy się wszyscy w sercu naszej szkoły żeby spędzić wspólnie kilka miłych chwil biorąc udział w przemiłych konkurencjach przygotowanych przez pomocników Świętego Mikołaja z klasy 3b. Przedstawiciele poszczególnych klas mogli spróbować swoich sił w konkurencji polegającej na siłowaniu się ze Świętym Mikołajem czy zabawie „krzesełka”. Była również konkurencja dla nauczycieli w której musieli trafić orzechem w butelkę. Oczywiście nie obyło się bez tańców ze Świętym Mikołajem i elfami oraz śpiewaniu kolęd i świątecznych piosenek takich jak „Last Christmas” czy „A kto wie?”. Na finał wystąpili pomocnicy Świętego Mikołaja w niezwykłym tańcu przygotowanym specjalnie na ten dzień. A żeby tradycji stało się zadość każdy uczestnik tej biesiady został obdarowany pysznym piernikiem i smaczną mandarynką prosto z fabryki naszego wyjątkowego gościa. Dziękujemy i zapraszamy już za rok na Mikołajki do naszej szkoły.

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: