W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X

Aktualności


Projekt Ratujemy Gwiazdkę

Projekt Ratujemy Gwiazdkę

04.01.2024
W magicznym okresie świątecznym nasza szkoła podjęła serię serdecznych inicjatyw, które miały na celu rozpalenie iskry empatii, troski o innych oraz zbudowanie jeszcze silniejszych więzi w naszej społeczności szkolnej i poza nią.
Wśród tych wyjątkowych działań znalazły się:
1.    Akcja "Paczka dla Dzieciaczka z Oddziału Onkologii": Nasz zespół zorganizował wspaniałą zbiórkę prezentów, kierując się troską o dzieci spędzające czas na oddziale onkologicznym w szpitalu. Dzięki hojności i zaangażowaniu naszych uczniów udało się zgromadzić różnorodne prezenty, które trafiły do małych pacjentów, wzbudzając ogromną radość i uśmiech na ich twarzach.
2.    Kartki ze Świątecznymi Życzeniami: Nasi utalentowani uczniowie stworzyli niezliczoną ilość przepięknych kartek, na których umieścili serdeczne życzenia świąteczne. Te wyjątkowe dzieła trafiły do dzieci w szpitalu onkologicznym, stanowiąc symboliczny gest wsparcia i solidarności w trudnym dla nich okresie.
3.    Baner z Życzeniami dla Szkoły i Rodziców: Niezapomnianym momentem było stworzenie olbrzymiego banera, na którym umieściliśmy serdeczne życzenia dla całej społeczności szkolnej oraz dla rodziców naszych uczniów. To wydarzenie nie tylko dodatkowo wzmocniło więzi między nami, ale także wzbudziło ogromną radość i wspólnotowe poczucie wsparcia.
4.    Kontynuacja Działań Charytatywnych: Nasze serce wypełnione jest chęcią kontynuowania działań charytatywnych. Rozważamy kolejne inicjatywy, takie jak zbiórki na cele charytatywne, wolontariat w lokalnych instytucjach lub dalszą pomoc dla potrzebujących grup społecznych.
Nasze zaangażowanie nie tylko rozpromieniło życie dzieci na oddziale onkologicznym, ale także wzmocniło naszą społeczność. Wierzymy, że wspólne inicjatywy charytatywne mają moc kreowania empatii, życzliwości i odpowiedzialności społecznej. To nie tylko inwestycja w dobro innych, ale także w nasze własne.

Dziękuję Wszystkim za ogromne zaangażowanie.
Jesteście NIESAMOWICI!

Karolina Horoszkiewicz - psycholog szkolny


Napisz do nas
lub zadzwoń
kopertasekretariat@lorogozno.pl
kopertadyrektor@lorogozno.pl

Liceum Ogólnokształcące  im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031
Odwiedź nas na:
Facebookyoutube