W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X

Aktualności


Zakończenie roku szkolnego maturzystów

05.05.2026

W dniu 24 kwietnia 2026 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego uczniów klas maturalnych.

Podczas wydarzenia pożegnaliśmy uczniów klas:

  • klasa 4a – wychowawca: mgr Monika Chudzicka
  • klasa 4b – wychowawca: mgr Agnieszka Jaruchowicz

Uroczystość miała podniosły i wyjątkowy charakter. Była okazją do wspomnień, podziękowań oraz refleksji nad wspólnie spędzonym czasem. Nie zabrakło części artystycznej oraz słów skierowanych do maturzystów, życzących im sukcesów na egzaminie dojrzałości oraz powodzenia w dalszej drodze edukacyjnej i życiowej.

Dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawcom, nauczycielom oraz gościom za udział w akademii i stworzenie wyjątkowej atmosfery tego dnia.

Napisz do nas
lub zadzwoń
kopertasekretariat@lorogozno.pl
kopertadyrektor@lorogozno.pl

Liceum Ogólnokształcące  im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031
Odwiedź nas na:
Facebookyoutube