Inwestujemy w naszą planetę! – Eko-akcja w LO Rogoźno
07.05.2026
W jeden z pięknych, słonecznych kwietniowych dni uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Przemysława II w Rogoźnie udowodnili, że los środowiska nie jest im obojętny.
W ramach obchodów Dnia Ziemi pod hasłem „Zainwestuj w naszą planetę”, młodzież zamieniła sale lekcyjne na tereny zielone naszego miasta.
Pogoda dopisała, a zapał uczniów zaowocował zebraniem sporej ilości odpadów na terenie promenady, okolic jeziora i w pobliskim lesie. Niestety, wciąż zalegało mnóstwo szkła i butelek, które zostały przez nas starannie posegregowane.
Koordynatorem akcji w szkole była pani Monika Chudzicka.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie! Pamiętajmy, że każda taka akcja to wspólna inwestycja w czystą i zdrową przyszłość naszej Ziemi.







sekretariat@lorogozno.pl


