W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X

Aktualności


Inwestujemy w naszą planetę! – Eko-akcja w LO Rogoźno

Inwestujemy w naszą planetę! – Eko-akcja w LO Rogoźno

07.05.2026
W jeden z pięknych, słonecznych kwietniowych dni uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Przemysława II w Rogoźnie udowodnili, że los środowiska nie jest im obojętny.  

W ramach obchodów Dnia Ziemi pod hasłem „Zainwestuj w naszą planetę”, młodzież zamieniła sale lekcyjne na tereny zielone naszego miasta. 

Pogoda dopisała, a zapał uczniów zaowocował zebraniem sporej ilości odpadów na terenie promenady, okolic jeziora i w pobliskim lesie. Niestety, wciąż zalegało mnóstwo szkła i butelek, które zostały przez nas starannie posegregowane. 

Koordynatorem akcji w szkole była pani Monika Chudzicka. 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie! Pamiętajmy, że każda taka akcja to wspólna inwestycja w czystą i zdrową przyszłość naszej Ziemi. 

Napisz do nas
lub zadzwoń
kopertasekretariat@lorogozno.pl
kopertadyrektor@lorogozno.pl

Liceum Ogólnokształcące  im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031
Odwiedź nas na:
Facebookyoutube