W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X

Aktualności


MISTRZOSTWA POWIATU OBORNICKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - GIMNAZJUM

17.11.2013

W dniu 3 października 2013 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Objezierzu. Dziewczęta miały do pokonania dystans 10x800m, a chłopcy 10x1000m. Po zaciętej walce drużyna żeńska zajęła II miejsce, z kolei chłopcy uplasowali się na V pozycji.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta:

 1. Chróścińska Pamela kl.III
 2. Grajek Jagoda kl.III
 3. Kornobis Natasza kl.III
 4. Krüger Katarzyna kl.III
 5. Noak Katarzyna kl.III
 6. Kaźmierczak Sonia kl.II
 7. Smykowska Agata kl.II
 8. Górzna Julia kl.Ib
 9. Palacz Kinga kl.Ib
 10. Świderska Wiktoria kl.Ib

Opiekun: Natalia Wieczorkowska

Chłopcy:

 1. Kala Maksymilian
 2. Rakowski Szymon
 3. Palacz Dominik
 4. Zieliński Kamil
 5. Frączyk Filip
 6. Szewczak Kamil
 7. Kaniewski Michał
 8. Zaranek Emil
 9. Nowak Krystian
 10. Horoszkiewicz Bartosz
 11. Kołodziej Gracjan

Opiekun: Zbigniew Chudzicki


Napisz do nas
lub zadzwoń
kopertasekretariat@lorogozno.pl
kopertadyrektor@lorogozno.pl

Liceum Ogólnokształcące  im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031
Odwiedź nas na:
Facebookyoutube