W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X

Aktualności


LO Lubię to!

06.04.2014

W piątkowy wieczór, 28 marca, drzwi naszej szkoły po raz kolejny otworzyły się dla wszystkich chcących poczuć niesamowitą atmosferę Liceum i Gimnazjum im. Przemysława II. Tegoroczna Noc w Liceum została zorganizowane pod hasłem: „LO Lubię to! Zakochaj się w Liceum”. Muzyczna wizytówka przed szkołą oraz pięknie udekorowane korytarze zachęcały gości do obejrzenia budynku, podziwiania naszych osiągnięć i wczucia się w atmosferę naszej „budy”. Decyzję o wyborze szkoły zwiedzającym miał ułatwić program „Randka z Liceum”, w którym kandydatka do Liceum wybierała najbardziej odpowiedni dla siebie profil. Wybrani uczniowie, przedstawiciele profili, prezentowali swoje atuty i zalety, pokazali możliwości jakie stoją przed absolwentami naszej szkoły. Ostatecznie, po długich wahaniach nasza przyszła uczennica wybrała profil politechniczny (matematyczno-przyrodniczy), chociaż przyznała, że wszystkie kandydatury były zachęcające. Wieczór uświetniły swoim występem uczennice naszej szkoły, uczestniczki zawodów wojewódzkich w aerobiku sportowym oraz funkcjonujące w Liceum i Gimnazjum zespoły muzyczne. Tłum gości gromko oklaskiwał występujących, z ochotą zwiedzał szkołę. Mamy nadzieję, że z większością z nich spotkamy się już we wrześniu.

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: