Aktualności

Mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej dziewcząt SPG

14.02.2018

Dnia 6 lutego 2018 r. w sali gimnastycznej ZS Rogoźno został rozegrany Powiatowy Turniej piłki koszykowej dziewcząt.

W finale zagrały dwie szkoły rogozińskie: ZS Rogoźno i LO Rogoźno. Mecz rozegrany był czasowo - 4 kwarty po 10 minut. Do pierwszej połowy zdecydowanie dominowały licealistki. Więcej emocji miała druga połowa i ostatnia minuta meczu.

Ostatecznie złote krążki zajęły koszykarki LO, które wygrały wynikiem 40:38 z ZS Rogoźno. Uczennice awansowały do eliminacji rejonowych i będą reprezentować powiat obornicki w Nowym Tomyślu.

Skład reprezentantek LO: Martyna Gawryszak, Klaudia Rozmiarek, Natlia Smolińska, Anna Jóźwiak, Klaudia Kośmicka, Aleksandra Jurga, Agnieszka Kamińska, Monika Bazydło, Klaudia Kabat.