Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Finał projektu „Podziel się talentem” w Programie Równać Szanse

Finał projektu „Podziel się talentem” w Programie Równać Szanse

06.09.2018
Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany finał projektu „Podziel się talentem”.

Przygotowania do niego były bardzo intensywne, ale efekt wynagrodził wszystkie trudy. Po półrocznej pracy grupa w składzie: Dobrochna Marchwiak 3aGO, Joanna Czechowska 3bGO, Dominika Lichota 3bGO, Jakub Nadoliński3bGO, Kornelia Tyma 3bGO, Piotr Nowak 2aLO, Oskar Tłoczyński 2aLO, Wiktoria Bielawska 3aLO, Agnieszka Gruszka 3aLO, Anna Jóźwiak 3aLO, Zuzanna Kędzierska 3aLO, Agata Polimirska 3aLO, Natalia Smolińska 3aLO i Wiktoria Świderska 3aLO oraz gościnnie Laura Białek 3a LO, Krystian Nowak 3aLO, Maciej Nowicki 3a LO, Wiktoria Repczyńska 3a LO, Jakub Zenger 3a LO zaprezentowała książkę kucharską z przepisami mieszkańców Rogoźna oraz zaprosiła do wyremontowanej przez siebie świetlicy. Młodzież podziękowała za współpracę sponsorom i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w ich pracach. Wręczyła również nagrody laureatom konkursu kulinarnego oraz zaprosiła gości na dania z grilla i słodki poczęstunek.

Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem zaangażowania i pomysłowości młodzieży. Koordynatorka projektu, pani Emilia Janc pękała z dumy. Podziwu nie kryli goście i rodzice. W ramach podziękowania od młodych otrzymała „skrzyneczkę relaksacyjną”, co tylko potwierdziło ich twórcze podejście do każdego problemu. Sami w ramach nagrody pojadą do kina.

W imieniu młodzieży jeszcze raz dziękujemy: Restauracji Magnolia, Pizzerii Kociak, Lodziarni Kalinowa, salonowi kosmetycznemu MAHA Day Spa, Firmie Ikano Industry, Firmie Eurofirany, Firmie Guma Wicherek, Firmie Wlozar, Firmie Wikplay, Starostwu Powiatowemu w Obornikach. Projekt "Podziel się talentem" był prowadzony w ramach Programu "Równać Szanse" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: