Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Takie mecze budują zespół!

Takie mecze budują zespół!

08.10.2018
Nieuczciwa porażka z UKS Nałęcz Ostroróg oraz zwycięstwo z LZS Kuźnicą Żelichowską po pasjonującym spotkaniu!
Takie mecze nie powinny mieć miejsca. Podczas spotkania UKS Nałęcz Ostroróg - STS Gamaja Rogoźno w drużynie gospodarzy wystąpiło aż trzech zawodników występujących codziennie w II Lidze w pierwszym zespole z Ostroroga.
"Takie zachowania są skandaliczne i nie mają nic wspólnego z duchem fair play, jednak póki przepisy na to pozwalają nic nie możemy z tym zrobić." - Mówił tuż po meczu prezes STS Gamaja Tadeusz Miężalski. Stojący na straconej pozycji nasi tenisiści podjęli równorzędną walkę z faworyzowanym przeciwnikiem i po pierwszej rundzie singli był remis 2:2. Niestety kluczowym momentem spotkania były gry deblowe, które nasi zawodnicy przegrali po bardzo wyrównanych meczach. Ostateczny wynik spotkania to 7:3 dla naszych rywali.

UKS Nałęcz II Gephouse Ostroróg 7:3 STS Gamaja Rogoźno
Stół 1:
Lisiecki - Kukawka 3:0
Buśko - Wiankowski 1:3
Lisiecki - Wiankowski 3:0
Buśko - Kukawka 3:2
Buśko/Cembrowicz - Krzyśka/Giziński 3:1
Stół 2:
Iracki - Nowak 2:3
Cembrowicz - Krzyśka 3:2
Iracki - Krzyśka 3:1
Zieliński - Giziński 0:3
Iracki/Lisiecki - Nowak/Wiankowski 3:2

Pełni sportowej złości nasi tenisiści udali się na kolejny mecz do Krzyża Wielkopolskiego. Niestety po porażce w pierwszym spotkaniu gra naszych zawodników trochę się posypała i byliśmy świadkami meczu, który śmiało można nazwać horrorem. Na szczęście z happy endem. Od samego początku zanosiło się na to, że padnie wynik remisowy. Żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Po pierwszych grach singlowych był remis 2:2, po grach deblowych 3:3, a po kolejnych dwóch grach singlowych 4:4. W ostatnich pojedynkach swoje mecze rozgrywali Michał Nowak oraz Adrian Giziński. O ile Michał miał stosunkowo łatwe zadanie, ponieważ grał z teoretycznie najsłabszym zawodnikiem rywali, o tyle Adrian Giziński mierzył się z absolutnym liderem naszych przeciwników, objawieniem sezonu - Arturem Lemieszką. Michał Nowak szybko wykonał swoje zadanie i oczy wszystkich na hali skupione były na meczu Adriana. Adrian zagrał absolutnie najlepszy mecz w swojej karierze i po pięciosetowym boju pokonał zawodnika gospodarzy w stosunku 3:2, po czym utonął w uściskach cieszących się kolegów z STS Gamaja! Takie potyczki z pewnością budują ducha zespołu, ponieważ każdy z zawodników dorzucił swoją cegiełkę do tego zwycięstwa!

LZS Stowarzyszenie Kuźnica Żelichowska 4:6 STS Gamaja Rogoźno
Stół 1:
Lemieszka Andrzej - Nowak Michał 1:3
Nowak Kacper - Krzyśka 0:3
Lemieszka Andrzej - Krzyśka 3:1
Nowak Kacper - Nowak Michał 1:3
Pawłowski/Lemieszka - Krzyśka/Giziński 3:0
Stół 2:
Pawłowski - Giziński 3:0
Lemieszka Artur - Wiankowski 3:1
Pawłowski - Wiankowski 0:3
Lemieszka Artur - Giziński 2:3
Lemieszka/Nowak - Wiankowski/Nowak 1:3


Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: