Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


To były prawdziwe horrory!

To były prawdziwe horrory!

17.10.2018
Zwycięstwo i remis - to bilans STS Gamaja Rogoźno w dwóch kolejnych meczach III Ligi!
"Miałem dzisiaj dwa zawały serca obserwując grę moich zawodników" - Powiedział na gorąco tuż po zakończeniu meczów prezes Tadeusz Miężalski. W pierwszym spotkaniu nasi tenisiści podejmowali Polonię Śmigiel. Mecz był pełen zwrotów akcji - nasza drużyna na początku przegrywała już 0:2, po czym od razu doprowadziła do remisu. Po grach deblowych również był remis 3:3, a po kolejnych dwóch grach singlowych 4:4. Wtedy doskonałe mecze rozegrali Miłosz Kukawka i Damian Wiankowski, którzy zapewnili zwycięstwo nad Polonią Śmigiel w stosunku 6:4!

STS Gamaja Rogoźno 6:4 Polonia Śmigiel
Stół 1:
Krzyśka - Szymański 2:3
Wiankowski - Gzylkowiak 3:1
Krzyśka - Gzylkowiak 1:3
Wiankowski - Szymański 3:0
Wiankowski/Nowak - Szymański/Gzylkowiak 0:3
Stół 2:
Nowak - Ludwiczak 2:3
Kukawka - Skorupiński 3:1
Nowak - Skorupiński 3:1
Kukawka - Ludwiczak 3:2
Krzyśka/Kukawka - Ludwiczak/Skorupiński 3:2

W drugim meczu tego dnia STS Gamaja podejmowała u siebie CKS Helios Czempiń. Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane. Po pierwszej rundzie singli był remis 2:2. Zwrot akcji nastąpił natomiast podczas gier deblowych, po których goście z Czempinia prowadzili już 4:2, a po porażce Michała Nowaka nawet 5:2. Na całe szczęście szaleńcza pogoń przyniosła doskonały efekt - zwycięstwa Krzyśki, Piechowiaka i Wiankowskiego spowodowały, że obie drużyny podzieliły się punktami.

STS Gamaja Rogoźno 5:5 CKS Helios Czempiń
Stół 1:
Nowak - Wagner 3:2
Kukawka - Kostyk Krystian 1:3
Nowak - Kostyk Krystian 0:3
Piechowiak - Wagner 3:2
Nowak/Wiankowski - Mroziński/Kostyk Krystian 0:3
Stół 2:
Krzyśka - Mroziński 2:3
Wiankowski - Kostyk Kamil 3:1
Krzyśka - Kostyk Kamil 3:0
Wiankowski - Mroziński 3:2
Krzyśka/Kukawka - Wagner/Kostyk Kamil 2:3

Po tej kolejce nasza drużyna plasuje się na 4 miejscu w tabeli III Ligi. Kolejne mecze dopiero na koniec listopada. Do zobaczenia!

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: