Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Gimnazjum

25.11.2011

Również z okazji zbliżającego się Dnia Patrona, 4 listopada odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego dla Dziewcząt i Chłopców z Gimnazjum. Jego organizatorami byli nauczyciele wychowania fizycznego, p. Monika i p. Zbigniew Chudziccy. Zawody te miały na celu wyłonienie trójki najlepszych tenisistów, którzy reprezentowaliby szkołę na zawodach wyższego szczebla. Była to również doskonała okazja do przetestowania nowo zakupionych stołów. :-)

Do rozgrywek zgłosiło się 8 dziewcząt i 11 chłopców. Po ponad trzech godzinach walki rozegranej systemem rosyjskim (do dwóch przegranych) bezkonkurencyjny okazał się Dominik Krzyśka, który pokonał Mikołaja Strzępkę (miejsce II), Mikołaja Władysiaka (miejsce III) i pozostałych zawodników. Najlepszymi tenisistkami okazały się: Daria Rybarczyk (miejsce I), Zuzanna Goćwińska (miejsce II) i Aleksandra Walich (miejsce III).

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :-)

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: