Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


MISTRZOSTWA POWIATU OBORNICKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - GIMNAZJUM

17.11.2013

8 października 2013 roku w Objezierzu odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowała 20 osobowa drużyna- 10 dziewcząt i 12 chłopców. Uczniowie mieli niełatwe zadanie bo trasa do pokonania wynosiła 1500m dla dziewcząt i 2000m dla chłopców. Gimnazjum było podzielone na dwie kategorie: klasy I i II (rocznik 99 i młodsi) oraz klasy III (rocznik 98).Czterech pierwszych zawodników, którzy dobiegli do mety będzie reprezentowało naszą szkołę w Mistrzostwach Województwa, które odbędą się w kwietniu 2014r. W pierwszej kategorii takim zawodnikiem okazała się Julia Górzna z klasy Ib, która uplasowała się na IV miejscu, zaś wśród dziewcząt starszych zaszczytne II miejsce wywalczyła Katarzyna Krüger z klasy III.

Reprezentacja dziewcząt: Katarzyna Krüger z klasy III, Kośmicka Klaudia i Hodała Maja z klasy II, Górzna Julia, Palacz Kinga, Marchwiak Sonia, Polega Iwona, Szymańska Wiktoria z klasy Ib, Gruszka Agnieszka i Janiszewska Katarzyna z klasy Ia

Reprezentacja chłopców: Kala Maksymilian, Rakowski Szymon,Palacz Dominik,Zieliński Kamil, Frączyk Filip, Szewczak Kamil, Kaniewski Michał, Zaranek Emil, Nowak Krystian, Horoszkiewicz Bartosz, Kołodziej Gracjan


Gratulacje!

Natalia Wieczorkowska

Zbigniew Chudzicki


Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: