Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Aktualności


Mecz piłki siatkowej - Dzień Patrona

25.11.2009

Jak co roku, podczas świętowania Dnia Patrona, odbył się mecz piłki siatkowej. Do rywalizacji stanęły ze sobą tradycyjnie dwie drużyny: Nauczyciele i Rodzice kontra Uczniowie. Mecz nie był głównym punktem tego dnia, jednak liczba zebranych na nowej sali mówiła sama za siebie. Właśnie tego dnia Dyrektor Robert Kornobis oficjalnie przeciął wstęgę, która symbolizowała otwarcie dopiero co wyremontowanej sali gimnastycznej. Potem wszyscy zaczęli się rozgrzewać i przygotowywać do meczu. Drużynę „starszyzny” :-) reprezentowali: Dyrektor Robert Kornobis, p. Zbigniew Chudzicki, p. Michał Knopczyk, p. Paweł Kania, p. Jacek Nowicki, p. Sitarek, a w skład młodych wchodzili uczniowie, którzy chodzą na lekcje dodatkowe p. Aliny Gliwy i p. Zbigniewa Chudzickiego.
Po godzinie 13 rozlosowano piłkę i rozpoczęła się rywalizacja między Nauczycielami z Rodzicami, a naszymi chłopakami. Ten set wygrali „nasi”. Później wkroczyły dziewczyny, jednak niestety poniosły klęskę. III set wygrali chłopcy, a IV „starszaki”. Decydujący był pełen emocji, które uwidaczniały się nie tylko na twarzach siatkarzy, ale też kibiców. Ku zaskoczeniu mecz wygrała drużyna Nauczycieli z Rodzicami (do 23 pkt.) W końcu zobaczyliśmy uśmiech na ich ustach – udało im się :-).
Wygranym gratulujemy, a naszym życzymy większej determinacji w przyszłym roku :-).

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: