W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X

Aktualności


Drzwi Otwarte 2015

26.03.2015

W środowy wieczór 25 marca, podwoje naszej szkoły otworzyły się dla młodzieży zainteresowanej nauką w naszym Liceum i Gimnazjum. Licealiści, pełniący rolę przewodników, pokazali naszym gościom najciekawsze miejsca, opowiedzieli ciekawe historie z życia szkoły i anegdoty na temat naszych nauczycieli. Zwiedzanie zakończyło się w auli, gdzie wszyscy zgromadzeni mogli zobaczyć z czego, poza nauką, słyną nasi uczniowie. Na scenie pojawiły się nasze utalentowane dziewczyny z układem, którym zapewniły sobie awans do zawodów wojewódzkich w aerobiku sportowym, obdarzone niepowtarzalnym głosem Ola i Marta, chłopacy z pierwszej klasy licealnej z własną wersją "Kopciuszka" oraz maturzyści w scence przedstawiającej nasze stereotypy na temat Niemiec. Gwoździem programu był jednak film przygotowany specjalnie na tą okazję przez chłopaków z III klasy Liceum - premiera okazała się wielkim sukcesem, a owacjom nie było końca.

Wszyscy goście byli wyraźnie zadowoleni z wizyty w naszej szkole. Mamy nadzieję, że spotkamy się z nimi ponownie we wrześniu.

>>>Film zrealizowany na Drzwi otwarte w Liceum i Gimnazjum im. Przemysława II

Napisz do nas
lub zadzwoń
kopertasekretariat@lorogozno.pl
kopertadyrektor@lorogozno.pl

Liceum Ogólnokształcące  im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031
Odwiedź nas na:
Facebookyoutube