DZIEŃ SPORTU
Dzień Sportu szkolnego w naszej szkole odbył się w tym roku na stadionie RKS "WEŁNA" dnia 23 czerwca 2015 r. Podobnie jak w ubiegłym roku rywalizacja przebiegałą w formie zawodów lekkoatletycznych, gdzie każdy uczeń walczył indywidualnie o miano "najlepszego". Sportowcy mieli okazje powalczyć między sobą w kilku konkurencjach: 100 m, 400 m, 600 m dziewcząt, 1000 m chłopców, skoku w dal, pchnięcie kulą oraz sztafecie 4 x 400 m.
Ten dzień był wyjątkowy. Wszystkie klasy gimnazjalne i licealne naszej szkoły rywalizowały ze sobą. Na zakończenie najlepsi sportowcy zagrodzeni zostali dyplomami i upominkami, które wręczył pan dyrektor Robert Kornobis.
Ostateczna klasyfikacja końcowa dziewcząt gimnazjum:
100 m:
I miejsce: Joanna Tomczak
II miejsce: Karolina Sproska
III miejsce: Anna Jóźwiak
400 m:
I miejsce: Anna Jóźwiak
II miejsce: Agata Smykowska
III miejsce: Karolina Sproska
600 m:
I miejsce: Kinga Palacz
II miejsce: Agata Smykowska
III miejsce: Milena Ludtke
pchnięcie kulą:
I miejsce: Sonia Marchwiak
II miejsce: Wiktoria Świderska
III miejsce: Wiktoria Nowakowska
skok w dal:
I miejsce: Joanna Tomczak
II miejsce: Sonia Marchwiak, Wiktoria Świderska
III miejsce: Klaudia Kośmicka
sztafeta 4 x 400 m:
I miejsce: klasa II B (Kinga Palacz, Sonia Marchwiak, Anna Nikodem, Wiktoria Świderska).
Ostateczna klasyfikacja końcowa chłopców gimnazjum:
100 m:
I miejsce: Emil Zaranek
II miejsce: Kryspin Mańkowski
III miejsce: Kacper Bzdawka
400 m:
I miejsce: Oliwier Kamiński
II miejsce: Jakub Kaszyński
III miejsce: Emil Zaranek
1000 m:
I miejsce: Gracjan Kołodziej
II miejsce: Franciszek Kornobis
III miejsce: Jakub Kaszyński
pchnięcie kulą:
I miejsce: Eryk Gawroński
II miejsce: Mateusz Napieralczyk
III miejsce: Adrian Dąbrowski
skok w dal:
I miejsce: Adrian Dąbrowski
II miejsce: Kacper Bzdawka
III miejsce: Emil Zaranek
sztafeta 4 x 400 m:
I miejsce: klasa II B (Kinga Gracjan Kołodziej, Emil Zaranek, Bartosz Horoszkiewicz, Krystian Nowak).
Ostateczna klasyfikacja końcowa dla dziewcząt LO:
100 m:
I miejsce: Klaudia Czechowska
II miejsce: Aneta Filoda
III miejsce: Alicja Witt
400 m:
I miejsce: AnnKlaudia Czechowska
II miejsce: Anastazja Swoboda
III miejsce: Patrycja Sawińska
600 m:
I miejsce: Aleksandra Mazur
II miejsce: Julia Stefańska
III miejsce: Kamila Janke
pchnięcie kulą:
I miejsce: Maria Serwin
II miejsce: Alicja Witt
III miejsce: Zuzanna Goćwińska
skok w dal:
I miejsce: Zuzanna Goćwińska
II miejsce: Maria Serwin
III miejsce: Aneta Filoda i Zuzanna Rygiel
sztafeta 4 x 400 m:
I miejsce: klasa II (Kinga Zuzanna Goćwińska, Zuzanna Rygiel, Martyna Przybylska, Patrycja Gomulec).
Ostateczna klasyfikacja końcowa chłopców LO:
100 m:
I miejsce: Maksymilian Kala
II miejsce: Michał Gruszka
III miejsce: Mikołaj Sitarek
400 m:
I miejsce: Michał Gruszka
II miejsce: Sebastian Pilecki
III miejsce: Tomasz Czyżykowski
1000 m:
I miejsce: Michał Gruszka
II miejsce: Kamil Gliwa
III miejsce: Tomasz Czyżykowski
pchnięcie kulą:
I miejsce: Michał Gruszka
II miejsce: Tomasz Czyżykowski
III miejsce: Mikołaj Sitarek
skok w dal:
I miejsce: Maksymilian Kala
II miejsce: Mikołaj Sitarek
III miejsce: Jak Frąckowiak
sztafeta 4 x 400 m:
I miejsce: klasa I A (Maksymilian Kala, Michał Gruszka, Sławomir Charchuta, Jan Frąckowiak).