W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES. X

Aktualności


Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych

10.10.2010

Dnia 7. października br. w Objezierzu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Wystartowało 6 szkół ponadgimnazjalnych. Zawody odbywały się na dwóch dystansach: 800m - dziewczęta, 1000m - chłopcy. 
Naszą szkołę reprezentowali: w kategorii dziewcząt - Katarzyna Braczyńska, Renata Gwóźdź, Patrycja Machucka, Agata Jasińska, Michalina Wilczyńska, Natalia Drzewiecka, Sonia Myślińska, Oliwia Mańkowska, Michalina Braczyńska, Katarzyna Nowicka, Dorota Szczepańska, w kategorii chłopców - Adrian Moeglich, Kamil Vohs, Dawid Kaniewski, Wojciech Nowicki, Bartosz Wieczorek, Paweł Kryszkiewicz, Artur Wielgus, Michał Górny, Dawid Górkiewicz, Marcin Chojnacki, Arkadiusz Gomulec.
Pomimo pięknej, jesiennej aury i wielu latach przodowania, nasze liceum musiało uznać wyższość innych szkół, co ostatecznie zakończyło się 3 m. dziewczyn i 4. chłopców. Wszystkim serdecznie gratulujemy! :-)

 

Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Przemysława II w Rogoźnie
64-610 Rogoźno, ul. Wielka Poznańska 61
tel.: (67) 26-17-031, fax: (67) 26-10-257
Odwiedź nas na: